NE ARAMIŞTINIZ?

Weavers İnovatif Ürünlerle Dikkat Çekiyor

Weavers İnovatif Ürünlerle Dikkat Çekiyor
Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Weavers by Boyteks Tekstil,  döşemelik kumaş üretimde mobilya üreticisi firmaların en önemli tedarikçilerinden biri olarak sektörde oldukça önemli bir yere sahip. Henüz genç bir firma olmasına rağmen ilke edindiği yenilikçi ve farklı bakış açısıyla köklü firmalar arasından sıyrılarak dünyadaki en önemli yatak kumaşı ve döşemelik kumaş üreticilerinden birisi olmuştur. Bu başarısının arkasında müşteri odaklı çalışma şekli bulunuyor. Müşterilerini karşılıklı bir alışveriş ilişkisi dışında süreçleri birlikte yönettikleri bir yaklaşımla karşılayan Weavers by Boyteks Tekstil yeni fikirler üretme ve bu fikirlerini müşterine göre şekillendiren çalışma prensibiyle mobilya üreticilerinin gerçek bir iş ortağı durumunda.

Kadife ve nubuk kumaşlarından ofis ve bahçe kumaşlarına kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Weavers by Boyteks Tekstil ürün çeşitliliği ve ürünlerinin kalitesiyle sadece mobilya sektöründen değil farklı sektörlerden de ilgi görmektedir.

Kumaş üretiminde temel edindiği ilke, mobilya üreticilerine bir tekstil ürünü satmaktan daha çok onların ürünlerini daha özel hale getirmektir. Bu bağlamda müşterilerine ürünlerinin tanıtım faaliyetlerinde kullanacakları reklamları da sunarak onlara ürün anlamında destek olduğu kadar pazarlama faaliyetlerinde de destek olmaktadır.

Özellikle inovatif ürünleriyle dikkat çeken Weavers by Boyteks Tekstil, son kullanıcıların yaşamlarını kolaylaştıran, kullandıkları ürünlerin onların vakitlerinden çalmamasını sağlayan ve hatta sağlık açısından destek sunan ürünleriyle oldukça başarılı bir çizgi çiziyor. Güç tutuşurluk özelliğini her ürününe başarılı bir şekilde uygulayan Weavers by Boyteks Tekstil, son günler de popüler olan kolay temizlenebilir ürünlere ek olarak yorgun bir günde kaybedilen enerjiyi geri sağlayan ürünleriyle de mobilya üreticilerine markalarını farklılaştırma imkanı sunuyor.