NE ARAMIŞTINIZ?

Cleanink
Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Avantajlar

  • Tükenmez kalem lekeleri kumaş yüzeyinden kolayca temizlenir.
  • %100 PES düz yüzeyli kumaşlarda mükemmel derecede etkindir.
  • Zor lekelerde kolay temizlenebilme özelliğine sahiptir.
  • Tükenmez kalem, ketçap, mayonez, kan, bal, çikolata, bebek pudrası, meyve suyu, şarap gibi kir ve lekelere karşı etkilidir.
  • Kuru toz itici özelliğine sahiptir.
  • Daha yumuşak bir tuşe sunar.

Video

Filozofi

Hayat Akıp Giderken Her Anın Tadını Çıkarın!

Yaşam alanlarımızda veya ofisimizde karşılaştığımız tükenmez kalem lekelerinin ve diğer organik kirlerin kolayca, çaba sarf etmeden temizlenmesi gündelik konforumuz için önemlidir. Boyteks’in inovatif ürünü CleanInk, döşemelik kumaşlar üzerinde oluşan tükenmez kalem gibi zor lekelerden birkaç basit adımda kurtulmanız için geliştirildi. Hayat kendi ritminde akıp giderken karşılaştığınız bu küçük sürprizler için endişelenmeyi bırakın; CleanInk ile yaşadığınız her anın tadını çıkarın.

CleanInk Nasıl Çalışır?

Lekelerin kumaş yüzeyinden kolayca uzaklaştırılması için birçok metot geliştirilmiştir. Ancak bu yöntemler, tükenmez kalem lekeleri ve organik kirlerin temizlenmesi söz konusu olduğunda aynı etkiyi vermez. CleanInk kumaşının barındırdığı özel formülasyonlu kimyasallar, lekelerin lif yüzeyine tutunmasını engeller ve bu lekelerin kumaş yüzeyinden su yardımı ile sorunsuz bir şekilde temizlenmesini sağlar.

Özellikler

OEKO-TEXT Standart

Akıllı Teknoloji

Kolay Temizlenen

Tahriş Etmez

Test Raporları