NE ARAMIŞTINIZ?

Ametist
Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Avantajlar

  • Ametistin yaydığı enerji, insanlar üzerinde canlandırıcı etkiye sahiptir.
  • Enerjisi uyum ve denge yaratırken sinirleri sakinleştirir.
  • Etrafındaki olumsuz enerjiyi olumluya dönüştürür.
  • Oturma problemlerini hafifletir ve yaşam kalitesini huzurlu bir oturma alanı yaratarak arttırır.
  • Vücutta birikmiş negatif enerjiyi ortadan kaldırarak beyin fonksiyonlarını geliştirir.
  • Huzurlu bir atmosfer yaratarak olumsuz düşünceleri uzaklaştırır.
  • Aşırı çalışma ve stres sonucu oluşan mental yorgunluğa son verir.
  • Elektronik aletlerden yayılan enerjinin olumsuz etkilerine karşı korur.

Video

Filozofi

Göz Kamaştırıcı, Muhteşem ve Olağanüstü…

Her geçen gün yeni teknolojik gelişmeler hayatı kolaylaştırıcı daha özgün çözümler ve yenilikler sunuyor. Buna rağmen, bunların olumsuz etkileri göz ardı edilemez. İnsan hayatı son derece değerli ve her türlü tehdide karşı güvence altında tutulmalıdır. Teknolojisiz yapamayacağımız veya olumsuz etkilerini kabul edemeyeceğimizden hayatın tüm alanlarında kaliteyi koruma amacıyla önlemler almalıyız.

Günlük hayatın olumsuz etkilerine karşı en etkili ve en doğal önlem doğanın kendi mucizesi olan, tarih boyunca bilinen en değerli taşlardan biri, ametisttir. Muhteşem rengi ve göz kamaştırıcı etkisi ile ametist geçmiş pek çok medeniyetin gıpta ettiği bir cevherdir. Işıl ışıl cazibesinin yanı sıra ametist ile yayılan enerji dünyada insanı günlük hayatın olumsuz etkilerinden koruduğu bilinen en etkili ve en doğal kaynaklardan biridir.

Doğanın Rahatlatıcı Mucizesi…

Weavers by Boyteks, doğanın mucizelerini tek tek keşfetmesi ve bunları yenilikçi çözümlere dönüştürmesi ile bilinir. Şimdi, geçmişte pek çok medeniyet tarafından kullanılmış mucizevi ametist, hayat ve oturma kalitesini maksimize etme amacıyla döşemelik kumaşa dönüştürülmüştür. Weavers by Boyteks inovasyon ekibi tarafından geliştirilen bu yenilikçi teknoloji, ametistin mucizevi özelliklerinden esinlenmiştir ve sizlerin rahat oturabilmesini sağlar. Bu, ayrıca yaşam kalitesini arttırır ve sağlıklı bir oturma alanı sağlar. İlaveten, bu yenilikçi teknoloji herhangi bir kimyasal kullanmaksızın hijyen bir oturma alanı sağlayarak bakterilere karşı üstün bir doğal korunma sunar.

Bu kumaş hem statik elektriği etkisiz hale getiren doğal iyileştirici oturma alanı yaratır hem de oturma alanına negatif iyonların yayılmasını sağlayarak oturma zevkini arttırır. Weavers by Boyteks, “Ametist” adını verdiği kumaşında ametistin daha iyi yaşam ve sağlık için bütün özel mucizevi özelliklerini birleştirmiştir.

Özellikler

Anti-Stres

Weavers’a Özel

Nano Teknoloji

Negatif İyon Teknolojisi

Tahriş Etmez

Test Raporları

Yıkanabilir