NE ARAMIŞTINIZ?

Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Avantajlar

 
  • Manyetik terapi etkisi sağlar.
  • Manyetik alan etkisiyle kan dolaşımına yardımcı olur.
  • Vücut sağlığına destek olur.
  • Bedenin rahatlamasına yardımcı olur.
  • Rahatlamayla birlikte yenilenme ve canlılık sağlar.

Filozofi

Rahatlığınızı Biz Ayarlıyoruz

Magnerest Döşemelik Kumaşın Etkileyici Manyetik Terapisi İle Yaşam alanlarınız Artık Daha Da Rahat

Manyetik Alan Eksikliğinden Etkilenmeyin

Bizi çevreleyen manyetik alanın varlığı, yerçekimi gibi kanıtlanmış bir bilimsel gerçektir. Pusulaların farklı yerlerde aynı yöne işaret etmemeleri, yeryüzünden gökyüzüne kadar uzanan bu manyetik alanın varlığının kanıtlarından sadece bir tanesidir. Yaşayan ya da olmayan tüm canlıların kendi manyetik alanları vardır ve her şey “Magnetosphere” denilen bu manyetik alanın etkisi altındadır. Ancak bu manyetik alanın etkisi azalmaktadır.

Manyetik alan eksikliğinin olumsuz etkilerini azaltmak amacıyla Weavers By Boyteks tarafından geliştirilmiş olan Magnerest döşemelik kumaş ile manyetik alan eksikliğinden daha az etkilenmesi olasıdır.

Manyetik Terapi ile Gerçek Rahatlama

İnsan vücudundaki manyetik alan biyoelektrik yüklerin hareketinden doğmaktadır. İnsan, kendi manyetik alanlarının dışında doğal olarak manyetik alanın etkisi altındadır ve insan vücudunun manyetik alanı uyum içinde hareket eder. Bu uyum çeşitli nedenlerden dolayı bozulabilir. “Manyetik Alan Eksikliği” olarak adlandırılan alanda birçok bilimsel çalışma yapılmıştır.

Bu alandaki en tanınmış araştırmalardan biri, Japon doktor Prof. Dr. Nakagawa’nın * 10.000’den fazla hasta üzerinde gerçekleştirdiği çalışmadır. Nakagawa’nın çalışmaları, ortaya çıkan birçok sorunun, esas olarak insan organizmasını çevreleyen manyetik alanın zayıflama durumuna neden olduğu sonucuna varmıştır.

Nobel Ödülü’nü iki kez kazanmış olan Amerikalı olan Linus C. Pauling **, kanımızdaki demir içeren hemoglobinin manyetik özelliklere sahip olduğunu ispat etmiştir. Bu şekilde, manyetik alan etkilerinin bir sonucu olarak kan dolaşım hızı artar. Böylece hücre yapılarına daha fazla oksijen ve besin taşıma sağlanır.

Vücut sağlığı için en önemli olan şey iyi kan dolaşımdır. Besinler, oksijen, vitaminler ve enzimler daha sağlıklı kalmak için hızlı ve yeterli bir şekilde nakledilmelidir. Manyetizmanın etkisi metabolizmayı aktive eder ve vücut dolaşımını olumlu yönde destekler. Weavers By Boyteks’in daha düzenli ve hızlı vücut dolaşımını desteklemek için geliştirdiği magnerest döşemelik kumaş, yarattığı manyetik alanla gün boyunca enerji seviyesini yükseltmeye yardımcı olur.

Magnerest Nasıl Çalışır?

Düzenli vücut dolaşım sağlıklı bir yaşam için vazgeçilmez olan bir faktördür. Magnerest döşemelik kumaşı, kumaşın yüzeyinde bulunan özel formülasyon sayesinde manyetik yüzey oluşturur. Magnerest tarafından yaratılan manyetik alan, dokuları dalgalardan geçirir ve vücudun dolaşımının daha hızlı ve daha organize olmasına imkan verir. Magnerest kan dolaşımını destekler, böylece vücut hücrelerinin daha fazla oksijenle beslenmesi sağlanır. Böylece vücut enerjisi dengelenir. Kan dolaşımının iyileştirilmesi genel olarak vücut sağlığını artırır.

Özellikler

Sağlıklı

Manyetik

Weavers’a Özel

Kalıcı Özellik

Test Raporları

Yıkanabilir