NE ARAMIŞTINIZ?

İnovasyon

İnovasyon

İnovasyon kelimesi anlam olarak yenilik ve yeni yöntemlerin kullanılması olarak tanımlansa da aslında onu birkaç kelime ya da cümleyle açıklamak yeterli değildir. Yeni bir şey yapmak…

Ama Nasıl?

Hizmet verdiğimiz döşemelik kumaş sektöründe her zaman daha kaliteliyi üretmeye odaklandık. Ancak yaptığımız ürünlerde bir farklılık olmalıydı. Fabrikamızdan çıkan her santim ürün kullanıcıların hayatlarına dokunmalıydı. Bir ürün değil bir fayda sunmalıydık tüketicilere ve son kullanıcıya bu ürünleri ulaştıracak olan üreticileri rakiplerinden bir değil, on adım ileri taşımalıydık. Kimsenin tahmin bile edemeyeceği özellikleri, koltuklarında müşterilerine sunmalarını sağlamalıydık. Bu doğrultudaki yaklaşımımızla en başından, yeniden baktık dünyaya.

Tekstil Ürünleriyle Nasıl Dokunabilirdik İnsanların Hayatlarına?

Günlük yaşamımızın çoğunu bir koltuk ve ofis sandalyesinde geçiriyoruz. Günlük işlerimizden ve trafik karmaşasından stres ve elektrik yükleniyoruz. Bunlardan uzaklaşabilmek için bir rahatlama ortamı arıyoruz. İşte bu ortamı evinizdeki koltuğunuzda, ofisinizdeki koltuğunuzda sağlamaya odaklandık! Sizi zorlamadan çok kolay temizlemenizi sağlayan döşemelik kumaştan, kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlayacak manyetik terapiye kadar hayatın her anında sizlerin yanında olmayı amaçladık. Weavers by Boyteks dünyasını keşfetmek ve bir tekstil ürünüyle neler yapılabileceğini görmek için inovatif ürünlerimiz sayfamıza göz atın.