NE ARAMIŞTINIZ?

Triple Fresh
Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Avantajlar

  • Günlük hayatta bulunduğu ortamdaki havayı temizler.
  • Kötü kokuyu maskelemeden ve hapsetmeden kesin çözüm sunar.
  • Yaşam kalitesini olumsuz etkileyen koku ve gazları parçalayarak yok eder.
  • Zararlı gazlardan kaynaklanan alerji, baş ağrısı, mide bulantısı ve göz yanması gibi olumsuz etkileri ortadan kaldırmaya yardımcı olur.
  • Yaşam kalitesine sağladığı katkı sayesinde yaşam kalitesini arttırmaya yardımcı olur.
  • Etkisi zamanla kaybolmaz, sonsuz bir döngü içerisinde devam eder.
  • Reaksiyon sırasından ortamda herhangi bir atık oluşturmaz.
  • Yıkamaya karşı dayanıklı ve çevre dostu bir üründür.

Filozofi

Evinizin Havası Değişiyor!

Döşemelik kumaş teknolojisinin yenilikçi gücü olan Weavers by Boyteks’in, ürün geliştirmedeki felsefesi, tamamen en rahat ve en yüksek kalitede yaşam için en iyi olanı üretmektir. Bu amaçla yapılan araştırma gösteriyor ki ortamdaki hava kalitesinin düşük olması yaşam kalitesinin de bozulması önemli bir nedendir. Bu nedenle Weavers by Boyteks, döşemelik kumaşta olabildiği kadar çok ortamınızın hava kalitesini yükseltmeye önem vermiştir.

Yenilikçi Triple Fresh İle Yaşarken Nefes Aldığınız Havayı Değiştirin!

Triple Fresh yapısında bulunan özel formülasyonlu metal kompleks sayesinde katalizör* görevi üstlenerek formaldehit**, amonyak***, asetik asit**** ve nikotin gibi koku veren zehirli gazları ayrıştırıp solunum atıklarına dönüştürür ve bu sayede havayı temizler. Bu teknoloji sayesinde kapalı ortamlardaki havanın sürekli olarak temizlenip yenilenmesini sağlayarak hava kalitesini sağlıklı bir değerde tutmak mümkün olur.

* Reaksiyonun hızlanmasını sağlar. Reaksiyon sonucunda yapısında herhangi bir bozulma olmaz, sonsuz bir çalışma mekanizmasına sahiptir.
** Renksiz ve kokusuz bir gazdır. Belirli değerler üzerinde bulunursa sağlık açısından risk oluşturur. Avrupa’ da yapılan araştırmalarda evlerin %8’inde havadaki Formaldehit miktarı Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından belirlenen sınırların üzerinde çıkmıştır.
***Çok keskin kokulu ve renksiz bir gazdır. Fazla miktarda solunduğunda insanı zehirler.
****Sigaranın yapısında 4000’den fazla kimyasal madde bulunur. Asetik asit, sigaranın yapısında en çok bulunan ve en zararlı olan maddelerden biridir.

Havayı Kirleten Maddeler Her Yerde! Peki Çözüm Nerede?

Tüm canlılara yaşam veren en önemli element... Yaşamak için açık ve kapalı alanlarda günde ortalama 23.000 kez soluduğumuz havanın temiz ve kaliteli olması sağlıklı bir yaşamı da beraberinde getirir. Peki açık ve kapalı alanlarda soluduğumuz havanın temizliğinden nasıl emin olabiliriz? Açık alanların havası ne kadar kirli olursa olsun kapalı alanların havası, açık alanlara göre 2 ile 5 kat daha kirlidir. Hatta bu oran bazen 100 kata kadar da çıkabilmektedir. Kapalı bir ortamın havasında sigara dumanı, virüs, bakteri, akar ve toz gibi ortalama 2000’den fazla canlı ve cansız madde bulunur.

Bunların yanı sıra evin içinde öylece duran mobilya, halı, bilgisayar, şarj aleti, klima, kozmetik ürünleri ve temizlik malzemeleri; formaldehit*, amonyak**, asetik asit*** gibi zehirli gaz ve kötü kokular saçarak ortamdaki havanın günün her anında sağlığımızı tehdit etmesine neden olur. Özellikle vücudun en savunmasız olduğu oturma anında bu tehdit daha da artar. Geliştirdiği döşemelik kumaş teknolojileri ile yaşam kalitesini maksimuma taşımak için durmadan çalışan Weavers by Boyteks, bu tehditleri yok etmek için bulduğu çözüme “Triple Fresh” adını verdi.

Triple Fresh Nasıl Çalışır?

Triple Fresh’in yapısında bulunan özel formülasyonlu metal kompleks 3’lü katalizör etkisi gösterir. Bu etki sayesinde zehirli gaz grupları ile reaksiyona girerek bu gazları zararsız hale getirir. Triple Fresh’in sahip olduğu 3’lü katalizör etki bu reaksiyonun daha hızlı ve sonsuz bir biçimde gerçekleşmesini sağlar.

Özellikler

Weavers’a Özel

Çevre Dostu

Ferah

Koku Giderme

Tahriş Etmez

Test raporları

Yıkanabilir